Ośrodek Szkolenia Kierowców „EKONOMIK” działa od  2000 roku. Od początku istnienia nasza siedziba znajduje  się przy ulicy Bema 105 to jest w Zespole Szkół Handlowo – Ekonomicznych w Białymstoku. Przedmiotem działalności naszej firmy jest szkolenie kandydatów na kierowców kategorii B. Wykształciliśmy setki kierowców w różnym wieku i o zróżnicowanych predyspozycjach do kierowania pojazdami a nasza cierpliwość i wyrozumiałość w stosunku do kursantów gwarantują zdobywanie wiedzy, umiejętności i nawyków, które zaowocują w przyszłości dobrą i bezpieczną jazdą.

Posiadamy ogromne doświadczenie w szkoleniu kierowców zarówno tych początkujących jak i posiadających już prawo jazdy. Cieszymy się wysoką zdawalnością na egzaminach państwowych, większość naszych kursantów zdaje już za pierwszym razem.

Kursy w naszej szkole nie są jednak ukierunkowane wyłącznie na zdanie egzaminu, ale kompleksowo przygotowują do bezpiecznego uczestnictwa w ruchu drogowym.

Fachowe szkolenie ma bowiem wpływ na mądrą i rozsądną jazdę.

Wiemy jak trudno znaleźć dobrą szkołę , która nie tylko nauczy ale i pomoże zrozumieć wszelkie techniki kierowania pojazdem, która zapewni solidne przygotowanie do samodzielnego radzenia sobie w trudnych warunkach na drodze.

Dlatego zapraszamy wszystkich, którzy chcą zdobyć nie tylko prawo jazdy, ale też umiejętności zapewniające dynamiczną, płynną, i bezpieczną jazdę.

Cały czas badamy rynek i usprawniamy system szkolenia. Dlatego też proponujemy kursy w różnych dniach tygodnia i w weekendy.
Dzięki nauce jazdy z OSK „EKONOMIK” nie tylko zdasz prawo jazdy za pierwszym podejściem, ale będziesz też dobrym kierowcą. Nasza szkoła nauki jazdy zrobi z Ciebie kierowcę!

OSK „EKONOMIK” to miejsce, gdzie nauka jazdy jest przyjemnością. Tutaj czeka na Ciebie wykwalifikowana kadra, a nauczanie odbywa się w milej i przyjemnej atmosferze. Zdobędziesz solidną i rzetelną wiedzę z przepisów prawa o ruchu drogowym, a także z zakresu obsługi pojazdu.
Nauka jazdy odbywa się wyłącznie na samochodach Toyota YARIS, które są obecnie wymagane na egzaminie w województwie Podlaskim. Wykwalifikowany instruktor przekaże Ci umiejętności niezbędne do bezpiecznego zachowania się za kierownicą. Wyjeżdżając na miasto wiesz, że siedzi obok Ciebie cierpliwa i rozsądna osoba, która rozwieje wszelkie wątpliwości, jakie mogą powstać podczas nauki jazdy na drogach.
Jeżeli jeszcze się wahasz wiedz że, oferujemy zniżki na naukę jazdy dla grup zorganizowanych, dodatkowo w cenie zawarte są opłaty za: egzaminy wewnętrzne, plac manewrowy, materiały szkoleniowe. Jeżeli polecisz nas znajomemu otrzymasz też 1 godzinę jazd doszkalających gratis. Cena kursu może być też rozłożona w ratach.

Porównaj oferty – Nasza jest najbardziej korzystna!